FAQ | InPolish Language Academy

FAQ

Nasz adres to ulica Energetyczna 10A/13, 53-330 Wrocław, niedaleko Skytower, Wrocław-Krzyki, ale uczymy również online przez komunikator Skype, Teams lub Zoom!!! Prosimy o wcześniejsze umówienie godziny spotkania!

InPolish znajduje się we Wrocławiu.

Godziny pracy biura to 7.30-16.30. Prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania mailowo: biuro@inpolish.edu.pl Można się zapisać wypełniając formularz rejestracyjny lub wysyłając maila: biuro@inpolish.edu.pl

Głównie uczymy polskiego obcokrajowców, ale na życzenie klienta możemy podać kontakty do nauczycieli i szkół angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego etc. po wcześniejszym uzgodnieniu.

Fantastycznie! Oferujemy kursy indywidualne, kursy grupowe, polski w duecie, w małych grupach, polski biznesowy, przygotowanie do egzaminów państwowych na poziomach B1, B2, C1, C2. Więcej informacji uzyskasz, kontaktując się z nami przez WhatsApp, +48 609 690 086, lub e-mail: biuro@inpolish.edu.pl albo wypełniając nasz formularz rejestracyjny.

Oferujemy kursy indywidualne, kursy grupowe, polski w duecie, w małych grupach, polski biznesowy, przygotowanie do egzaminów państwowych B1, B2, C1, C2.

Prosimy o zapoznanie się z cennikiem na stronie internetowej po wybraniu typu kursu: inpolish.edu.pl.
Proszę wypełnić formularz rejestracyjny lub zarejestrować się przez e-mail: biuro@inpolish.edu.pl

Nie wysyłamy zaproszeń na kursy językowe i nie załatwiamy formalności związanych z uzyskaniem wizy. Każdy uczestnik może ubiegać się o wizę na podstawie pisemnego potwierdzenia otrzymanego od nas po zapisaniu się na kurs i dokonaniu przedpłaty.

Przykro nam, ale obecnie nie zapewniamy zakwaterowania, ani odbioru z lotniska.

Czasami tak, ale głównie w centrum Wrocławia, jednak każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. Prosimy o kontakt poprzez formularz rejestracyjny lub e-mail: biuro@inpolish.edu.pl. Większość kursów odbywa się online lub w naszej sali lekcyjnej.
Często tak, ale głównie w centrum Wrocławia, jednak każdy przypadek może być negocjowany indywidualnie. Prosimy o kontakt poprzez formularz rejestracyjny lub e-mail: biuro@inpolish.edu.pl. Większość kursów odbywa się online lub w naszej Sali lekcyjnej.
Fantastycznie, prosimy o kontakt poprzez formularz rejestracyjny lub e-mail: biuro@inpolish.edu.pl, a my wyślemy Państwu test sprawdzający.

Jesteśmy małą prywatną szkołą językową zajmującą się uczeniem języka polskiego jako obcego. W kwestii studiowania w Polsce prosimy skontaktować się z wybranym polskim uniwersytetem we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Lublinie, Bydgoszczy, Szczecinie lub Katowicach.

Prosimy o zapoznanie się z cennikiem na stronie internetowej po wybraniu typu kursu: inpolish.edu.pl lub kontakt mailowy: biuro@inpolish.edu.pl
Tak, możecie Państwo skorzystać z 1 lekcji próbnej za darmo. Prosimy o kontakt poprzez formularz rejestracyjny lub e-mail: biuro@inpolish.edu.pl. Znajdziemy dogodny dla Państwa termin!

200zł, a potem jest ono wliczane w cenę kursu.

Tak, ale nowe grupy są otwierane dopiero wtedy, kiedy zbierze się odpowiednia liczba kandydatów na tym samym poziomie.